قوانین عمومی :

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر و رزرو نوبت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر جزئی از اموال وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر محفوظ می‏‌دارد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان رزرو نوبت می‌‏دهد و بیماران میبایست ورود اطلاعات را به صورت صحیح و دقیق انجام دهند و مسولیت صحت اطلاعات به عهده بیمار است .

وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف نوبت دهی جدید، اقدام و نوبت دهی خود را متوقف کند و کلیه نوبتهای ثبت شده قبل از توقف نوبت دهی، پردازش و معتبر میباشد. حق قطع نوبت دهی کلیه و یا بخشی از پزشکان به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت درمانگاه خیریه صاحب کوثر محفوظ است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های درمانگاه خیریه صاحب کوثر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است و متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.